EstiCRM

Praca agenta nieruchomości składa się z wielu zadań i obowiązków. Dobry pośrednik jest to wartość dodana przy sprzedaży nieruchomości. Jego zadaniem jest nie tylko wstawienie ogłoszenia sprzedaży na kilka portali internetowych. To może zrobić każdy z właścicieli samodzielnie. Profesjonalny pośrednik przy pomocy programu CRM jest w stanie dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów kupujących.

Pośrednictwo nieruchomości wymaga, wbrew pozorom, bardzo rozległej wiedzy. Agent powinien orientować się nie tylko w sprawach sprzedażowych, ale także marketingowych, prawnych, a nawet psychologicznych. Dobre relacje z klientami są podstawą do owocnej współpracy. Zadowolony klient poleca pośrednika swoim znajomym czy członkom rodziny, dzięki czemu baza klientów rośnie bez dodatkowego angażowania się agenta.

Dla wielu sprzedających nieruchomości najważniejszą kwestią jest uzyskanie wysokiej ceny za swoje mieszkanie, dom czy działkę. Niezależnie od tego o jaką nieruchomość chodzi celem pośrednika jest dotarcie do wszystkich potencjalnych klientów kupujących i przedstawienie im atrakcyjnie przygotowanej oferty. Z racji tego, że potencjalni klienci korzystają z różnych portali internetowych, na których zamieszczane są ogłoszenia sprzedaży nieruchomości, aby mieć gwarancję, że dotarło się ze swoim ogłoszeniem do każdego z nich należy wykorzystać maksymalnie dużo portali. Publikowanie oferty na każdym portalu po kolei jest czasochłonne. Można to zrobić jednak wysyłając ogłoszenie na poszczególne portale przy użyciu jednego systemu. Do tego służy program CRM.

Jednym z podstawowych programów tego typu jest EstiCRM.pl. Umożliwia on kompleksowe przygotowanie oferty, a następnie eksportowanie jej na portale internetowe przy pomocy jednego kliknięcia. Poza tym, EstiCRM.pl posiada wiele innych funkcji, jak np. zarządzanie klientami lub pracownikami, kontrola nad ofertami czy stworzenie firmowej strony i poczty.

Wdrożenie systemu EstiCRM.pl wprowadza w pracę pośrednika porządek, pozwala oszczędzać czas i pracować efektywnie. Wielu agentów zastanawia się jak wdrożyć system CRM. To proste. Wystarczy zgłosić się poprzez stronę esticrm.pl przy użyciu formularza kontaktowego. Istnieje możliwość poznania oprogramowania podczas okresu próbnego. Wszystkie funkcje z jakich można korzystać w EstiCRM.pl są przedstawione agentom, którzy zaczynają pracę z tym oprogramowaniem w przejrzysty sposób podczas prezentacji produktu. Odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdują się na stronie https://esticrm.pl/. W razie potrzeby pomocą służy zespół EstiCRM.pl.