Automatyzacja fulfillment procesów z Dropex API

Jeszcze do niedawna pracownicy (a czasem właściciele) sklepów internetowych musieli ręcznie wprowadzać informacje o statusie zamówień, samodzielnie wysyłać powiadomienia SMS do klientów, a także stale być „w kontakcie” z firmami transportowymi, aby towar nie zgubił się gdzieś pomiędzy punktem A i punkt B. Ale technologia nie stoi w miejscu: dziś programy komputerowe są w stanie wykonywać wiele rutynowych, ale ważnych procesów operacyjnych – a tym samym minimalizować błędy, które człowiek może popełnić w taki czy inny sposób. Wystarczy, że zintegrujesz swój sklep internetowy przez API z usługą fulfillment od Dropex.

Korzyści z automatycznego przetwarzania zamówień dla Wix

Jeśli chcesz ułatwić zarządzanie biznesem i zoptymalizować logistykę, najlepszym rozwiązaniem będzie delegowanie części zadań na fulfillment dostawcę. Na przykład z Dropex możesz zapomnieć o takiej rutynie jak przyjmowanie, przetwarzanie, kompletowanie i dostarczanie zamówień – i skupić się na skalowaniu swojego biznesu. A jeśli chcesz sprawdzić, jak się sprawy mają, zawsze możesz śledzić status dowolnego zadania za pomocą naszego API.

Szybka integracja Wix z oprogramowaniem logistycznym Dropex

Synchronizacja Dropex z platformą Twojego sklepu internetowego jest łatwa – cały proces zajmie do 5 dni roboczych.

Nasze API jest szybkie i stabilne, dzięki czemu nie musisz się martwić o przerwy w działaniu systemu. Aby podłączyć oprogramowanie, skontaktuj się z managerem Dropex – doradzi Ci szczegółowo na każdym etapie integracji i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Potężne oprogramowanie do optymalizacji realizacji zamówień Wix

Fulfillment online Dropex znacznie upraszcza administrowanie procesami logistycznymi. Dlatego:

Prosta integracja i łatwe zarządzanie

Nasze oprogramowanie logistyczne jest łatwe w obsłudze i intuicyjne, nawet dla tych, którzy nie znają oprogramowania. Będziesz w stanie szybko wszystko zrozumieć i nie zmieniać zwykłych procesów biznesowych.

Automatyczne realizowanie zamówień

Informacje są automatycznie pobierane do naszego systemu – dzięki czemu w każdej chwili możesz dowiedzieć się, na jakim etapie jest realizacja danego zamówienia.

Zautomatyzowane zarządzanie zwrotami

Jeśli klient odmówił przyjęcia przesyłki, robimy zwrot: sprawdzamy pod kątem uszkodzeń, identyfikujemy i oznaczamy, przepakowujemy, przechowujemy lub oddajemy Ci i oczywiście zwracamy pieniądze kupującemu. Dropex pozwala nam to wszystko robić znacznie szybciej, a Ty możesz śledzić te procesy w czasie rzeczywistym.

Pełne zarządzanie magazynem

Dla udanego e-commerce bardzo ważne jest, aby zrozumieć, który produkt jest jeszcze w magazynie, a którego nie ma. Fulfillment online Dropex ułatwia kontrolę sald – o stanie rzeczy dowiesz się za pomocą kilku kliknięć.

Znaczenie outsourcingu i automatyzacji realizacji zamówień

Fulfillment dostawca z wysokiej jakości oprogramowaniem logistycznym znacznie upraszcza i przyspiesza większość procesów operacyjnych. Podsumowując, przeanalizujmy dokładnie, w jaki sposób automatyzacja realizacji zamówień z Dropex pomoże Ci.

Oszczędność czasu i zasobów

Niektóre zadania programy komputerowe robią znacznie lepiej i szybciej niż ludzie. Obejmuje to wyszukiwanie, przechowywanie i przetwarzanie informacji, obliczanie danych i wiele innych. Tym samym integrując swój sklep internetowy z Dropex, znacznie skracasz czas realizacji i oszczędzasz pieniądze, które musiałbyś zapłacić pracownikom za podobną pracę.

Minimalizowanie błędów

Automatyzacja niektórych zadań operacyjnych przyspiesza ich realizację i zabezpiecza przed błędami, które mogą popełnić nawet najbardziej doświadczeni specjaliści.

Pełna kontrola

Oprogramowanie logistyczne Dropex pozwala na śledzenie postępu realizacji zamówień i w razie potrzeby zmianę adresu, dodawanie lub usuwanie produktów, edycję wybranych kolorów i rozmiarów i wiele więcej.

Zwiększona lojalność klientów

Optymalizacja logistyki pomaga zorganizować przyzwoity poziom obsługi, spełnić oczekiwania i zamienić nowych klientów w stałych.

Więcej o warunkach i kosztach współpracy dowiesz się na naszej stronie internetowej