Każda firma lepiej funkcjonuje, gdy panuje w niej porządek, szczególnie w zakresie dokumentacji. Jak wszystko jest na swoim miejscu, to lepiej się pracuje i można podejmować nowe inicjatywy. Na szczęście dzisiaj mamy wiele możliwości, z których korzystać mogą firmy z różnych branż, a na uwagę zasługuje program do fakturowania – Faktura Small Business Handel. Jakie zapewnia korzyści?

To doskonale zaprojektowany, intuicyjny program do wystawiania faktur. Dzięki niemu możemy łatwo i szybko wystawić fakturę z gospodarką magazynową. Przeznaczony jest głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nie ma obaw, że nie opanujemy jego obsługi, bo przyjazny i prosty interfejs zapewnia, że każdy sobie z nim poradzi. Gwarantuje multum korzyści, poznajmy najważniejsze z nich!

Prostota, bez komplikacji

Program do fakturowania z magazynem umożliwia stworzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego dla Urzędu Skarbowego – w formatach: JPK_VAT, JPK_FA oraz JPK_MAG (wersja HANDEL). Przypomnijmy, że od 1 stycznia 2018 roku stał się obowiązkowy dla wszystkich firm, a więc teraz każdy musi się o to zatroszczyć. Z omawianym tu programem będzie to szybkie i bezproblemowe.

Szybsza praca – lepsze efekty

Bardzo ciekawą funkcją jest możliwość pobierania danych firm z bazy Głównego Urzędu Statystycznego. Dlaczego to tak pomocne? Ponieważ jeszcze szybciej wystawimy faktury, szczególnie tym klientom, których nie ma w kartotece. Zasada działania jest bajecznie prosta: podczas wystawiania faktury musimy tylko wpisać NIP klienta, a program sam pobierze dane firmy. Proszę zauważyć, jak wiele czasu to oszczędza, a różnicę na pewno poczujemy, gdy będziemy musieli wygenerować wiele takich dokumentów.

Program działa w sposób komplementarny, ułatwiający każdy kolejny krok. Przykładowo, gdy wystawimy fakturę, ale też ofertę czy zamówienie, błyskawicznie wyślemy ją na skrzynkę mailową naszego klienta. To zaoszczędzi wiele czasu, bo tradycyjna droga byłaby o wiele dłuższa – zapisywanie lub załączanie do maila, albo co gorsza – drukowanie dokumentów i wysyłka tradycyjną pocztą.

Łatwo dostosować program do własnych potrzeb

Z Fakturą Small Business to bardzo proste, bo bez problemu spersonalizujemy go tak, by najlepiej nam się pracowało. Nie ma problemu, by ustawić własny widok dokumentów, który sprawi, że codzienna praca będzie komfortowa. Kolumny można zaplanować w takiej kolejności, jaka nam odpowiada, dzięki czemu łatwiej znajdziemy potrzebne dane. Jeśli nie pasuje nam wygląd wydruku faktury, za pomocą edytora szablonów w każdej chwili możemy go zmienić. Te wszystkie zmiany nie wymagają specjalistycznej wiedzy, przeprowadzimy je sprawnie i szybko.

Oczywiście, program pozwala na export dokumentów do innych, znanych programów księgowych, jak między innymi Comarch Optima, Subiekt, Symfonia, Buchaler, WAPRO itd. Poza tym na uwagę zasługują takie funkcje jak indywidualne rabaty i ceny dla klientów, wystawianie faktur w obcej walucie oraz faktur cyklicznych, współpraca z czytnikami kodów kreskowych, możliwość przygotowania ofert i zamówień czy integracja ze sklepem internetowym.

Jak widać, program ma wielkie możliwości, choć to i tak nie wszystko, co może zaoferować! Po więcej zapraszamy do kontaktu, po program do fakturowania w Łodzi, ale też w innych miastach, w których można go kupić. Programy firmy Mega-Tech znajdą Państwo we Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie czy Zielonej Górze, a najłatwiej zamówić je na stronie www.mega-tech.com.pl.