3 aplikacje na smartfona dedykowane kobietom

Nie trudno jest znaleźć w sieci aplikacje na androida, które przydadzą się każdemu. Większy kłopot natomiast jest ze znalezieniem appek dedykowanych wyłącznie kobietom. Takich, które ułatwiałyby im codzienne życie, organizację domu, układanie jadłospisu, planowanie wydatków czy kontrolowanie cyklu. Nie zawsze można nosić ze sobą gruby terminarz, a posiadanie tego wszystkiego w jednym małym urządzeniu jest ogromnym ułatwieniem zwykłej szarej codzienności. Postanowiliśmy przejrzeć aplikacje stworzone przede wszystkim dla płci pięknej (ale nie tylko) i wybrać te najciekawsze.

Przedstawiamy top 3 aplikacji dla Pań:

EatFit

Ogólnie panująca moda na zdrowie odżywianie skłania nas do zwracania większej uwagi na to, co trafia na nasz talerz. Aplikacja EatFit została stworzona z myślą o tych, którzy pragną zdrowo się odżywiać oraz zgubić kilka zbędnych kilogramów. Znajdziesz w niej kilka ułożonych diet oraz ponad 300 gotowych propozycji posiłków w obrębie tych właśnie diet.

Jobsquare

Kobiety lubią mieć wszystko w jednym miejscu i realizować obowiązki szybko i sprawnie. Przy pomocy tej aplikacji możesz znaleźć pracę bez potrzeby wysyłania setek CV i wiadomości e-mail. Jest perfekcyjna dla freelancerów, którzy poszukują jednorazowych zleceń.

Shopsavy

Uważasz, że czas to pieniądz? Liczysz każdą wydaną złotówkę? Ta aplikacja pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze. Wystarczy zeskanować kod wybranego produktu, by przekonać się gdzie można znaleźć ten sam produkt w dużo niższej cenie. Bez marnowania czasu na szukanie w internecie czy chodzenie po sklepach. Jeden skan i gotowe! Widzisz jakie to proste?

Pomyśl o wszystkim

Kobiety lubią mieć kontrolę i trzymać rękę na pulsie. Gdy w Twoim telefonie znajdą się wszystkie ułatwiające codzienne życie aplikacje, pomyśl również o tym co na zewnątrz. Mowa tu nie tylko o obudowie czy futerale na smartfona, lecz również możliwie najkorzystniejszym ubezpieczeniu.

Jak wiesz ciągłe korzystanie z aplikacji zmusza nas do wyciągania telefonu z kieszeni lub torebki i póżniejszego chowania. I tak kilkadziesiąt razy dziennie. W tym czasie nasze urządzenie narażone jest głównie na upadki, podczas których możemy uszkodzić wyświetlacz, a jak wiadomo jego wymiana wiąże się z niemałym wydatkiem. Jak można się przed nim ustrzec?

Wystarczy wykupić mobile phone insurance czyli polisę dedykowaną smartfonom. W przypadku pojawienia się na ekranie pajączka, ubezpieczyciel wypłaci nam odpowiednią sumę pieniędzy, która pokryje koszt jego wymiany na nowy. Bez żadnych haczyków i ukrytych kosztów.