magnes

Gdy szukamy najlepszego sposobu na promocję naszej marki, mamy naprawdę spory wybór możliwych do zamówienia gadżetów oraz nośników reklamy. Nie chodzi jednak o zamówienie czegokolwiek. Reklama powinna być skuteczna. Jej celem może być zachęcenie klienta do zakupu danego produktu, skorzystania z usług konkretnej firmy, stworzenie dobrego wizerunku danej marki, nakłonienie do odwiedzenia konkretnego miejsca. Mimo że reklama w Internecie rozwija się w niesamowitym tempie, to ciągle w wielu branżach liczy się również reklama bezpośrednia. Z całą pewnością jej skutecznym nośnikiem są magnesy reklamowe.

Magnesy na samochód

Magnesy samochodowe sprawdzają się w wielu dziedzinach biznesu i nie tylko. To świetna opcja dla osób prowadzących własny biznes. Stanowią doskonały nośnik reklamy dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kosmetyczek, tłumaczy języków obcych, korepetytorów, monterów, hydraulików, budowlańców i innych wolnych zawodów. Taki magnes może być umieszczony na samochodzie właściciela firmy, jak również na samochodach zaprzyjaźnionych osób.

Magnesy na samochód sprawdzają się także w firmach o rozbudowanej flocie samochodowej. Stosuje się je do oklejenia samochodów służbowych, którymi jeżdżą przedstawiciele handlowi, kurierzy, listonosze, pracownicy urzędów i instytucji, partii politycznych, organizacji samorządowych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby właściwie każdy mógł zamówić dowolnej treści magnes reklamowy. Może on mieć wskazany przez zamawiającego kształt (na przykład okrągły lub prostokątny) oraz wielkość. Do wyboru są dwa rodzaje zabezpieczenia magnesu (laminat błyszczący lub laminat matowy). Dużą zaletą tego rodzaju produktów jest ich trwałość oraz możliwość odczepienia w dowolnym momencie i zamontowania na innym pojeździe. Co istotne są bezpieczne dla karoserii samochodowej.

Magnesy na lodówkę

Równie skutecznym gadżetem promocyjnym są magnesy na lodówkę. Tego typu nośniki danej marki mogą być dodawane do produktu, przekazywane podczas realizacji usługi czy rozdawane na festynach, targach, prezentacjach. Jeśli klient zdecyduje się na przylepienie magnesu na swojej lodówce lub innym urządzeniu, to ciągle będzie na niego spoglądał.

Magnesy na lodówkę to główna forma reklamy miast i atrakcji turystycznych. Na magnesie można umieścić wybrane zdjęcie, napis lub logo.

Która firma produkuje atrakcyjne magnesy reklamowe w przystępnej cenie?

Z całą pewnością warto skorzystać z oferty sklepu Naklejkon.pl. To profesjonaliści w każdym calu. Można u nich zamówić oba rodzaje magnesów. Wszystkie wyroby są odporne na uszkodzenia. Wydruki są bardzo wyraziste i przyciągają wzrok potencjalnych klientów.

Na stronie internetowej sklepu zamieszczono kalkulatory zamówienia. Każdy może sprawdzić cenę przy danej ilości magnesów. Oferta cenowa jest atrakcyjna. Terminy realizacji są stosunkowo krótkie (do trzech dni roboczych). Kurier dostarcza przesyłkę na następny dzień roboczy od jej nadania.