DF-XChange Editor 8

0
2057

Każdy z nas ma do czynienia z przeróżnymi dokumentami w postaci plików PDF, są one wygodne w przeglądaniu, jednak gdy musimy coś w nich zmienić lub dodać, to nie jest to już takie łatwe. Są oczywiście w sieci dostępne darmowe programy do edycji tego rodzaju dokumentów, jednak albo mają one spore ograniczenia lub reprezentują bardzo niski poziom. Dzisiaj chcielibyśmy zwrócić uwagę na najbardziej potrzebne funkcje, jakie powinien mieć taki program oraz wskazać jeden z najlepszych, obecnie dostępnych na rynku edytorów plików PDF.

Nieograniczone edytowanie treści

Każdy edytor PDF daje nam możliwość mniej lub bardziej wygodnego przeglądania plików, natomiast to na co powinniśmy zwrócić uwagę, to możliwość edytowania dokumentów przy użyciu danego oprogramowania. Do pracy z plikami PDF są najczęściej potrzebne funkcje dodawania lub usuwania stron, dodawania komentarzy, tworzenia spisu treści, nawigacji po naszym dokumencie czy też zmniejszania jego wielkości. Przydatne mogą okazać się także: możliwość dodawania i edycji hiperłączy, sprawdzanie pisowni, przywracanie ostatnio otwartego pliku.

Jeżeli z dokumentami PDF mamy do czynienia na co dzień w naszej pracy to powinniśmy zwrócić jeszcze uwagę na kilka innych opcji. Są to między innymi: możliwość konwersji do formatu MS PowerPoint, czyli szybka i łatwa zamiana pliku w materiał prezentacji multimedialnej, profile zabezpieczeń czy też skanowanie fizycznych dokumentów bezpośrednio do plików PDF. Mając w swoim arsenale program oferujący wszystkie wyżej wymienione ułatwienia, możemy wydajnie i sprawnie pracować nawet z ogromną liczbą dokumentów PDF.

Profesjonalnie, wydajnie, nieskomplikowanie

Oprogramowaniem, które oferuje wszystko, a także znacznie więcej niż wspomniane wyżej funkcje, jest znany od wielu lat PDF-XChange Editor 8. Program ten w swojej najnowszej odsłonie to prawdziwy kombajn opcji, rozwiązań i funkcji związanych z tworzeniem, edytowaniem oraz przetwarzaniem plików w formacie PDF. Poza wspomnianymi zaletami warto także pamiętać o bardzo korzystnej cenie tego oprogramowania.

Licencja jest wieczna, pozwala na dożywotnie korzystanie ze swojej kopii programu, a coroczne aktualizacje podlegają niewielkiej opłacie. Najlepszą cenę na ten produkt otrzymamy w sklepie Vebo pod adresem https://www.vebo.pl/pdf-xchange-editor. Kupujemy wersję elektroniczną, więc wszystkie dane potrzebne do pobrania i uruchomienia softu na własnym komputerze trafiają do nas bardzo szybko. Nie ma potrzeby czekania na kuriera, czy też płacenia za przesyłkę. W sklepie tym znajdują się także inne produkty developera odpowiedzialnego za powstanie PDF-XChange Editor 8, czyli firmy Tracker Software Products. Wystarczy wejść pod adres https://www.vebo.pl/tracker-software-products, a naszym oczom ukaże się katalog doskonałych programów do edycji plików PDF. Są one dostosowane do potrzeb wielu grup użytkowników, więc z pewnością każdy znajdzie oprogramowanie idealne.

Program ten to praktyczne i wydajne narzędzie potrzebne każdemu, kto choć raz musiał uzupełnić dokument PDF o kilka nowych stron.