Urządzenia wielofunkcyjne HP

Wielofunkcyjne urządzenia firmy Hewlett-Packard są cenione na całym świecie. Drukują, skanują i kopiują. Wersje atramentowe szczególnie chętnie są kupowane przez użytkowników domowych oraz małe firmy. Aby urządzenie atramentowe działało, potrzebny jest tusz. Oryginalny tusz HP 652 zapewnia najwyższą jakość wydruku, ale pamiętaj, aby wersję tuszu dopasować do modelu drukarki. Co wyróżnia tusze oryginalne? Czy zamienniki są równie dobre?

HP 652 tusz – charakterystyka oryginalnych tuszów

Wielofunkcyjne urządzenia atramentowe Hewlett-Packard zyskały wielu sympatyków ze względu na łatwość obsługi oraz niski koszt zakupu. Przed zakupem warto jednak porównać ze sobą różne modele i sprawdzić, ile kosztują tusze. Oryginalny tusz HP 652 jest wydajny. Niewygórowana cena sprawia, że jego zakup jest opłacalny. Ten tusz w kolorze czarnym kosztuje 64,19 zł. Ma pojemność 6 ml, dzięki czemu można wydrukować 360 stron. Tusz HP 652 jest odpowiedni do urządzeń HP DeskJet Ink Advantage o numerach takich jak: 4535, 1115, 3635, 3790 oraz 2136.

HP 652 – dlaczego pasuje tylko do wybranych urządzeń?

Nie istnieje uniwersalny tusz, który pasowałby do wszystkich modeli drukarek. Wybierz tusz do drukarki HP, jeżeli posiadasz jeden z wyżej wymienionych modeli drukarek lub sprawdź, czy nie jesteś właścicielem jeszcze innego urządzenia, które tutaj nie zostało wymienione. Właściwy tusz zapewnia możliwość sprawnego drukowania i kopiowania dokumentów przez wiele lat. Chroni urządzenie przed awariami. Stosowanie odpowiedniego tuszu wpływa również na wydajność. Oryginalne tusze to sprawdzone rozwiązanie, ale również zamienniki są warte uwagi.

Oryginalny tusz 652 HP czy zamiennik? Co je różni?

Tusze pochodzące bezpośrednio od producentów to sprawdzone rozwiązanie. Oryginalny tusz HP 652 oraz inne oryginalne tusze są poddawane długotrwałym testom i badaniom, a każdy etap produkcji jest starannie kontrolowany. Dzięki temu użytkownicy drukarek mają pewność, że produkt jest najwyższej jakości. Jednak zamienniki wzbudzają zainteresowanie ze względu na niższe ceny. Na stronie https://www.drukuj24.pl/tusz-HP-652 możesz porównać ceny.

HP 652 tusz oryginalny jest droższy, ale gwarancja producenta drukarki sprawia, że wzbudza większe zaufanie. Tymczasem zamienniki są oferowane przez producentów zewnętrznych, co powoduje, że mogą być różnej jakości. Z tego względu zaleca się sprawdzenie, jak długo na rynku działa dany producent i czy klienci wystawiają mu pozytywne opinie. Zamienniki często trudno odróżnić od oryginałów, chociaż ich skład nie jest identyczny. Czarne tusze zamienne zapewniają perfekcyjną jakość. Pewne różnice mogą pojawiać się w przypadku tuszów kolorowych.

Oryginalny HP 652 a zamiennik – porównanie kosztów

Oryginalny czarny tusz 652 HP kosztuje 64,19 zł i ma pojemność 6 ml. Tymczasem zamiennik kosztuje 84,99 zł, ale jego pojemność wynosi 15 ml. Oznacza to, że pomimo tego, że cena zamiennika wydaje się wyższa, to w rzeczywistości koszt wydruku pojedynczej strony jest niższy.