Nie bez powodu przedsiębiorcy w swoich budżetach, na jednym z pierwszych miejsc uwzględniają promocję, budowanie pozytywnego wizerunku wokół siebie, jak i całej firmy. Niezależnie od tego czy w grę wchodzi jednoosobowa działalność gospodarcza, czy firma, która zaczyna zatrudniać kolejnych pracowników, każdy liczy na zyski i poszerzanie bazy zaufanych Klientów. To oni stają się naszą kartą przetargową, bo zadowoleni z profesjonalnej obsługi, a nie tylko i wyłącznie zrealizowanej usługi, chętnie do nas powrócą i polecą innym.

Na wizerunek firmy będzie się składać całe mnóstwo elementów. Niebagatelną rolę w tej kwestii odgrywa adres firmowy. Rejestracja działalności pod adresem domowym jest możliwa, ale jak pokazują statystyki, jesteśmy bardziej skłonni podejmować współpracę z tymi firmami, które posiadają biura w luksusowych lokalizacjach. Dla przedsiębiorcy dziś nie jest to kłopot, bo może z powodzeniem skorzystać z oferty, jaką posiada biuro wirtualne w Warszawie Vimar Office.

Wyobraźmy sobie, jak bardzo możemy skorzystać na prestiżowym adresie firmowym, miejscu do spotkań biznesowych, wygodnej przestrzeni, w której Klient zostaje otoczony atmosferą wsparcia. Wizerunek buduje się w ten sposób o wiele szybciej i przede wszystkim efektywniej. W oczach potencjalnych, jak i już zdobytych Klientów, firma staje się godną polecenia i uwagi.

Podstawową ofertą jest wynajęcie adresu, jednak można liczyć na szereg dodatkowych usług, które zostają indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorcy. To, jak widzą taką firmę inni, to tylko jeden z atutów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że działalność to ciągłe inwestycje, koszty, a jednocześnie szukanie dogodnych miejsc na oszczędności. Wynajem adresu w biurowcu, który staje się wizytówką, to połączenie efektów z niskimi kosztami. Nie trzeba martwić się o drogi wynajem całych powierzchni biurowych, a do tego zatrudnianie i szkolenie personelu. Zdecydowanie warto rozważyć taką opcję.