Czy wiesz, że bankowość prywatna to nie tylko możliwość otrzymania wsparcia od specjalistów zajmujących się doradzeniem klientów – to również wyjątkowe karty płatnicze? Sprawdź, jakie korzyści płyną z ich posiadania.

Karty płatnicze – na jakie się zdecydować?

Jako osoba mająca dostęp do bankowości prywatnej, możesz korzystać z wielu kart płatniczych. Te, które zostaną ci zaproponowane przez doradcę, będą wyróżniać się nie tylko designem – dadzą ci dostęp do szeregu dodatkowych usług, z których będziesz mógł skorzystać.

Będąc klientem zamożnym, możesz skorzystać m.in. z kart debetowych i kredytowych. To najpopularniejsze karty, i to nie tylko wśród osób mających dostęp do bankowości prywatnej. ponieważ z pewnością znasz zasady działania tych kart, czas skoncentrować się na dodatkowych możliwościach, jakie one dają.

Ubezpieczenie podróżne, dostęp do saloników i…

Jednym z banków, w ofercie którego znajdziesz bankowość prywatną, jest Lion’s Bank. Bank ten proponuje klientom m.in. takie karty jak:

  • Debetową – Debit MasterCard (https://www.lionsbank.pl/karta-debit). Ta karta jest podpinana pod rachunek bankowy, np. Lion’s Prime. Klient posiadający taką kartę, otrzymuje dostęp do ponad 900 saloników VIP, które znajdują się na lotniskach. W saloniku może zarówno popracować (bo ten jest wyposażony m.in. w sprzęt komputerowy), jak i po prostu odpocząć, z gazetą w ręku.
  • Kredytową – Master Key World Elite (https://www.lionsbank.pl/karta-master-key). Posiadając tę kartę, klient otrzymuje dostęp do całego pakietu dodatkowych usług. Poza możliwości korzystania z opisanych wyżej saloników VIP, zostaje objęty również ubezpieczenie AXA Travel. Gwarantuje mu ono, że otrzyma odszkodowanie np. wówczas, gdy lot zostanie odwołany lub pracownicy lotniska zgubią jego bagaż.

Powyższe korzyści to jednak nie jedyne, o których trzeba pamiętać. Karta kredytowa Master Key World Elite wyróżnia się bowiem tym, że:

  • okres bezodsetkowy jest bardzo długi – wynosi aż 64 dni,
  • klient ma możliwość wskazania daty spłaty zadłużenia,
  • bank nie ustala górnego limitu zadłużenia – to rzadko spotykane rozwiązanie.

Decydując się na jedną z powyższych kart dostępnych w ofercie Lion’s Banku, możesz zatem jedynie zyskać – dostęp do wszystkich dodatkowych usług jest całkowicie bezpłatny.

Chcesz sprawdzić całą przygotowaną przez Lion’s Bank ofertę w zakresie kart płatniczych? Zajrzyj tutaj: https://www.lionsbank.pl/karty.

…luksusowy karta w twoim portfelu

Czy wiesz, że zarówno opisana wyżej karta debetowa, jak i kredytowa są wyjątkowe również z uwagi na wygląd? Karta kredytowa Master Key World Elite jest pierwszą na świecie kartą o nieregularnym kształcie. Wyróżnia się jednak nie tylko kształtem – nie można zapomnieć o tym, że w Europie jest to pierwsza karta zorientowana poziomo – nie zobaczysz takiej w portfelu swojego kontrahenta lub klienta.

Minimalistyczny design dopełnia sposób wykonania karty. Została ona wykonana ze stopu trzech metali: cynku, niklu i miedzi. Rezultatem takiego rozwiązania jest jej waga – karta waży aż 25 gramów.

Dodatkowo karta wyróżnia się tym, że nie widnieje na niej 16-cyfrowy numer.

Chcesz mieć w swoim portfelu wyjątkową kartę płatniczą? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz karty debetowej czy też kredytowej, koniecznie zapoznaj się z ofertą Lion’s Banku.